Autoškola Zlín, Ostrava, Karviná, Napajedla, Přerov, Otrokovice, Valmez, Vsetín

Autoškola pro Tebe, Autoškola Ostrava, Autoškola Plzeň, Autoškola Brno, Autoškola Valmez, Autoškola Vsetín, Autoškola Nový Jičín, Autoškola Bruntál, Autoškola Jeseník, Chacharova autoškola, Maníkova autoškola, Ogarova autoškola, Autoškola pro mě, nejlepší autoškola, kam do autoškoly, autoškola Ostrava a okolí

Autoškola Zlín, Autoškola pro Tebe

Autoškola pro Tebe, Autoškola Zlín Vás srdečně vítá. Jedná se o kvalitní výuku řidičských oprávnění kategorie B (osobní automobil) v Ostrava, která Vás připraví na všechny dopravní situace.

Autoškola Ostrava, Autoškola pro Tebe

Autoškola pro Tebe, Autoškola Ostrava Vás srdečně vítá. Jedná se o kvalitní výuku řidičských oprávnění kategorie B (osobní automobil) v Brno, která Vás připraví na všechny dopravní situace.

Autoškola Karviná, Autoškola pro Tebe

Autoškola pro Tebe, Autoškola Karviná Vás srdečně vítá. Jedná se o kvalitní výuku řidičských oprávnění kategorie B (osobní automobil) v Nový Jičín, která Vás připraví na všechny dopravní situace.

Autoškola Napajedla, Autoškola pro Tebe

Autoškola pro Tebe, Autoškola Napajedla Vás srdečně vítá. Jedná se o kvalitní výuku řidičských oprávnění kategorie B (osobní automobil) v Valmez, která Vás připraví na všechny dopravní situace.

Autoškola Přerov, Autoškola pro Tebe

Autoškola pro Tebe, Autoškola Přerov Vás srdečně vítá. Jedná se o kvalitní výuku řidičských oprávnění kategorie B (osobní automobil) v Bruntál, která Vás připraví na všechny dopravní situace.

Autoškola Otrokovice, Autoškola pro Tebe

Autoškola pro Tebe, Autoškola Otrokovice Vás srdečně vítá. Jedná se o kvalitní výuku řidičských oprávnění kategorie B (osobní automobil) v Jeseník, která Vás připraví na všechny dopravní situace.

Autoškola Valmez, Autoškola pro Tebe

Autoškola pro Tebe, Autoškola Valmez Vás srdečně vítá. Jedná se o kvalitní výuku řidičských oprávnění kategorie B (osobní automobil) v Plzeň, která Vás připraví na všechny dopravní situace.

Autoškola Vsetín, Autoškola pro Tebe

Autoškola pro Tebe, Autoškola Vsetín Vás srdečně vítá. Jedná se o kvalitní výuku řidičských oprávnění kategorie B (osobní automobil) v Plzeň, která Vás připraví na všechny dopravní situace.

Autoškola

Nejsme ve Vašem městě? Postaráme se o Vás.

Ceník - Valmez

Během výcviku si za každou odježděnou výcvikovou jízdu vybíráte ZDARMA jakékoliv jídlo z Ogarovy kuchyně.
Služby Popis Cena
Získání řidičského oprávnění skupiny B možnost splátek = 3000 Kč hotově a zbytek na splátky během kurzu a to "bez navýšení" Po každé absolvované výcvikové jízdě dostanete ZDARMA jakoukoliv baštu z Ogarovy kuchyně 10.900 Kč
V.I.P. výcvik –  (až 5 jízd týdně)
  • časově nejrychlejší varianta, kterou Vám můžeme nabídnout
  • osobní lektor
  • přednostní plánování
  • po každé absolvované jízdě dostanete ZDARMA jakoukoliv baštu z Ogarovy kuchyně
14.900 Kč
Vrácení řidičského oprávnění pro klienty, kteří pozbyli řidičský průkaz a musí absolvovat přezkoušení z odborné způsobilosti (v ceně 1h praxe) 3.000,-
Školení řidičů referentů proškoleni musí být zaměstnanci, kteří fyzicky řídí motorové vozidlo v souvislosti s výkonem svého povolání (individuální ceny při vyšším počtu uchazečů) Během školení je zajištěno občerstvení v podobě jídel a nápojů ZDARMA 300,-/klient
Kondiční jízdy nejen pro klienty, ale i řidiče, kteří již dlouho za volantem neseděli a chtěli by si oživit nebo zdokonalit své řidičské schopnosti 400,-/výcviková hodina 45min
Opravná zkouška

opakování výuky po druhé neúspěšné opravné zkoušce

opakování výcviku po druhé neúspěšné opravné zkoušce (v ceně je přihlášení k doplňovací výuce a výcviku a všech 28h výcviku)

3.000 Kč

9.900 Kč

Poplatky autoškole

zrušená jízda 24h před konáním

převod z jiné autoškoly

převod do jiné autoškoly (storno poplatek)

předvedení k opravné zkoušce

400 Kč

1.500 Kč

1.500 Kč

400 Kč

  ceník platný od 1.7.2021